לבדיקת טסט

פלטפורמות הפרסום שאנחנו מומחים בהן

פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

פייסבוק ואינסטגרם אלה הפלטפורמות החברתיות הגדולות בעולם, בפייסבוק יש מעל 2.5 מיליארד משתמשים פעילים (נכון לנתון של סוף 2021) מתוכם 6.6 מיליון בישראל, ובאינסטגרם יש מעל 1.1 מיליארד משתמשים פעילים, מתוכם 2.3 מיליון מישראל (נכון לנתון של סוף 2021).

כלי הפרסום של META שולט גם על הפרסום בפייסבוק וגם על הפרסום באינסטגרם והוא מכלי הפרסום המתקדמים בעולם שמאפשר להגיע לקהלי יעד מדויקים בקלות ובפשטות יותר.

לכלי הפרסום של META יש מגוון רחב של סוגי מודעות בהן ניתן להשתמש כדי למשוך את קהל היעד ובכך להגדיל את ההכנסות העסקיות בפחות מאמץ.

פרסום בגוגל

נכון לשנת 2022, גוגל הוא מנוע החיפוש השימושי ביותר לא רק בישראל, אלה בעולם!

אדם אשר צריך משהו כאן ועכשיו, מחפש מידע על משהו או שיש לו שאלה על משהו… המקום הראשון אליו הוא הולך זה גוגל! ולכן רצוי שהעסק שלך יופע להם מול העיניים כאשר הוא מחפש את השירות שלך.

ודבר נוסף שחשוב לדעת – לקוחות שמגיעים מגוגל הם הלקוחות החמים ביותר מהסיבה שהם עשו פעולה אקטיבית וחיפשו את השירות שלך ביוזמתם!

פרסום ביוטיוב

תמונה אחת שווה 1000 מילים, סרטון 1 שווה 1000 תמונות! והחדשות הטובות הן שנכון לשנת 2022 פרסום ביוטיוב הוא אחד מהזולים ביותר והאפקטיבים ביותר!

ואחת הסיבות בגללן העסק שלך חייב להיות ביוטיוב היא שקהל היעד שלך נמצא שם! כי כולנו נכנסים ליוטיוב כדי לחפש מידע על משהו, איך לעשות משהו,לפעמים גם להעביר את הזמן… אז למה להופיע מול העיניים של קהל היעד שלך?

תפריט נגישות